Rajoninis dailės pleneras

Saulėtą gegužės 30 d. Salamiestyje, autentiškoje dvaro aplinkoje, vyko rajoninis dailės pleneras. Į plenerą susirinko geriausi jaunieji menininkai iš visų rajono mokyklų.

Plenere dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Milda Jankauskaitė, Irmantė Kučinskaitė, Vismantė Repšytė, Miglė Daunoravičiūtė, Viktorija Kučinskaitė, Milda Tiliūtė, Erika Vaitiekūnaitė, Eglė Simonavičiūtė, Paulina Družaitė. Mokinius lydėjo dailės mokytoja Lina Riaubienė.

Viskas vyko po atviru dangumi. Kiekvienas plenero dalyvis galėjo pasirinkti vieną iš dailės mokytojų pasiūlytų kūrybinių dirbtuvių ir kelias valandas užsiimti kūrybine veikla.

Plenero dalyviai tapė guašu ir akvarele, kūrė koliažus, raštais margino akmenis.

Po kūrybinės veiklos vyko darbų peržiūros, aptarimas, diskusijos. Visi dalijosi įspūdžiais.

Dailės mokytoja Lina Riaubienė