PASAULIO PAŽINIMO PAMOKA MEDICINOS PUNKTE

Lapkričio 16 d. Antašavos mokyklos- daugiafunkcio centro antros ir ketvirtos klasės mokiniai lankėsi Antašavos miestelio medicinos punkte. Pamokos tikslas- sužinoti, kaip galima sustabdyti kraujavimą ir kaip elgtis susižeidus.

Slaugytoja Irma Stankevičienė papasakojo mokiniams apie susižeidimų rūšis, kaip reikia  sustabdyti kraujavimą. Mokiniai norėjo sužinoti, kaip elgtis jei įkando šuo,  įsipjovė pirštą. kas galėtų nutikti, jeigu susižeidus nepavyktų sustabdyti kraujavimo. Domino vaikus ir praktiniai darbai- kaip nuplauti sužeistą ranką, kaip gydyti,  kaip aprišti.

Netradicinės pamokos metu mokiniai susipažino su veniniu ir arteriniu kraujavimu, kaip reikia juos sustabdyti, kur kreiptis.

Antros klasės mokiniai  su slaugytoja kalbėjo apie širdį ir jos darbą, nurodė priežastis, kada smarkiai ima plakti širdis.

Neišdildomas pamokos įspūdis- draugo širdies plakimo klausymas. Mokiniai susigrupavo po du  ir klausė vienas kito širdelės plakimo.

Po pamokos padėkojome slaugytojai ir pažadėjome rūpintis savo sveikata.

Mokytoja Birutė Kairienė