Senelių šventė mokykloje

2016 m. lapkričio  24 d. Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro JIG ir 1-4 klasių mokiniai nekantriai laukė ateinančių savo senelių.
„Mylimi, brangūs ir geri, mūsų seneliai,  būkite patys laimingiausi, mūsų globoje ir meilėje. Tikrai galite tikėtis, jog niekada nebūsite užmiršti ir Jumis bus pasirūpinta“, - taip į savo senelius kreipėsi mokinės Justina ir Evelina.

„Seneliai  sekė pasakas, mokė žaidimų,  dainavo mums lopšines Norime ir mes padainuoti seneliams“, - kalbėjo vedančiosios mergaitės.
Mokiniai klausė savo senelių, ar išsipildė jų svajonės. Apie savo svajones pasakojo Andriaus, Albino, Adrijaus seneliai.
Pirmos klasės mokiniai kartu su muzikos mokytoja pagrojo linksmą melodiją. Skambėjo mokinių atliekamos dainelės.

Nelengva užduotis teko seneliams- reikėjo užrištomis akimis atspėti, ar žodį pasakė jų anūkas.
Patys mažiausieji mokyklos mokinukai su savo seneliais žaidė  žaidimą „Jurgeli,meistreli“.
Žinom visi, kad seneliai daug žino, moka. Ką žino ir moka senelis Mikas padeklamavo antros klasės mokiniai. Ne tik senelis žino, pataria, bet neatsilieka  nuo jo  ir senelė. Apie senelę deklamavo pirmokai- trečiokai.

Senelė  verda saldžiausią uogienę, visada savo anūkams suranda saldainių, kepa pačias skaniausias bandeles. Ketvirtos klasės mokiniai deklamavo eilėraštį „Senelės pyragai“.
„Jūsų  ištartų žodžių ieškome kaip gražiausių pajūrio saulėlydžių. Jūsų  globos reikia lyg paukščiams rožinių padangės aušrų. Mes maži  esame smalsūs,  ginantys savo tiesą“,- kalbėjo šventės vedančioji Justina ir kvietė pažiūrėti dramos būrelio sukurtų vaizdelių.
„Jei atsitiktų taip, jog kada nors nepaklaustume, ko Jums reikia kasdienybei ir šventei, visuomet šaukite mus patys ir būkite įsitikinę, kad tai suteiks mums didžiulį malonumą. Linkime Jums sveikatos,  ramybės ir džiaugsmo. Dėkojame, kad atėjote pabūti kartu su mumis“,- sakė vedančioji Evelina.

Anūkai seneliams  padovanojo po gėlę ir pakvietė bendrai nuotraukai.
Anūkai dėkojo savo brangiems seneliams  ir kvietė kartu pabūti ir pakalbėti prie arbatos puodelio.

Mokytoja Birutė Kairienė