„ŠIAM MANO DŽIAUGSMUI JAU NIEKO NETRŪKSTA“ UŽDARYMO ŠVENTĖ

Popiežius Pranciškus 2015-uosius metus paskelbė Dievui pašvęstojo gyvenimo metais ir viso pasaulio žmonių dėmesį atkreipė į tuos asmenis, kurie rimtai seka Kristų – į Dievui pašvęsto gyvenimo vyrus bei moteris. Popiežius pakvietė, kad Dievui pasišventusieji atliktų pranašišką misiją – liudytų visam pasauliui.

Spalio 16 d. mokiniai,  dalyvavę projekte Pašvęstojo gyvenimo metams: „Šiam mano džiaugsmui jau nieko netrūksta“, rinkosi Panevėžio muzikiniame teatre į uždarymo šventę

Ramygalos gimnazijos mokiniai atliko poetinę-muzikinę kompoziciją „Po Dievo dangum – mano tauta“, kuria atskleidė nelengvą M. K. Kaupaitės ieškojimų kelią, jos meilę Dievui, Tėvynei Lietuvai, gimtajam kraštui, savo artimui. Nuoširdžia vaidyba jie išreiškė didžią pagarbą garsiai kraštietei.

K. Paltaroko gimnazijos mokiniai parodė spektaklį „Laimė tikėti. Motina Teresė“. Motina Teresė (tikrasis vardas Agnes GonxhaBojaxhiu) tapusi Indijos piliete patyrė daug pasipriešinimo iš daugelio vietinių gyventojų, kurie į ją įtartinai žiūrėjo, manydami, kad ji mirštančius žmones bandė pervesti į krikščionišką tikėjimą. Palaipsniui jos gerumas ir tikra meilė ligoniams ir mirštantiems Indijos pareigūnus „nuginklavo“.

Susirinkusieji tokiems pasirodymams negailėjo plojimų.

Šventėje dalyvavo ir mūsų Antašavos pagrindinės mokyklos mokiniai, kurie klausėsi ir galėjo užduoti klausimus Panevėžio vyskupijos vienuoliams sesėms ir broliams. Sėkmingai pasirodę projekte gavo padėkas už dalyvavimą.

Šventė baigėsi šventosiomis Mišiomis.

Tikybos mokytoja

Vaida Sarapienė