Protų mūšis „Žmonės - tai aš Žemė!“

Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokiniai dalyvavo „Protų mūšyje“, kuris buvo skirtas Žemės dienai paminėti.

Žmonės- tai aš Žemė!

Mano daina - vyturio čirenimas, varnėno giesmė, gandro kalenimas.

Mano šypsena - gėlėm nusagstyti laukai.

Mano kraujas - tyras upelio vanduo.

Mano turtas- kvepianti duona ant kasdieninio stalo.“

Mokiniai aptarė Žemės pasakytus žodžius, išsiaiškino, ką reiškia Žemės daina, jos šypsena, kraujas bei turtas. Dalyviai sudarė tris komandas: „Raudonoji gėlelė“, „Geltonoji gėlelė“ ir „Drugelis“ ir atsakinėdami į pateiktus klausimu, pagilino savo žinias apie pavasario reiškinius, paukščius, augalus, bet ir  mokėsi bendrauti tarpusavyje, išklausyti komandos nario nuomonę,  pasakyti savo.

Komandos dalyviams teko atlikti ir kūrybines užduotis- pagal nurodyto žodžio raides parašyti kuo daugiau žodžių apie pavasarį, iš sukeistų skiemenų teisingai parašyti paukščių pavadinimus.

„Protų mūšį“ laimėjo komanda „Geltonoji gėlelė“. Visi dalyviai gavo dovanų ir praturtino save naujomis žiniomis apie pavasarį ir Žemę

Mokytoja Birutė Kairienė