Dalyvavome edukaciniame renginyje „Amatų sodas“

Lapkričio 15 dieną grupelė 5-10 klasių mokinių lankėsi Rokiškyje, pakviest dalyvauti edukaciniame renginyje „Amatų sodas“.

Prieš renginį visi aplankė Rokiškio krašto muziejų, apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas, susipažino su Rokiškio krašto ir dvaro istorija, įdomiais eksponatais.

Apžiūrėję ekspozicijas muziejuje, dalyvavo renginio „Amatų sodas“ atidaryme ir praktiniuose užsiėmimuose, kuriuos pristatė Rokiškio ugdymo įstaigų mokiniai ir mokytojai: karpė angeliukus, siuvo moderniomis siuvimo mašinomis knygų skirtukus, drožinėjo šaukštus, pynė iš vytelių padėkliukus, tapė iš šilko, net vaišinosi šviežiomis įvairių daržovių sultimis. Kiekvienas mokinys pasigamino bent po du įvairių technikų rankdarbius.

Susipažinę su įvairiais rankdarbių kūrimo būdais, ėjome į kitą muziejaus skyrių, kur teko sėstis į senovinį mokyklinį medinį suolą ir rašyti žąsies plunksna.

Pasisėmę kūrybinių įgūdžių ir gerų emocijų, padėkojome organizatoriams ir važiuodami namo trumpai susipažinome su Rokiškio miestu ir jo apylinkėmis.

Technologijų mokytoja Rita Brazauskienė