Meninė – istorinė išvyka į Vilnių

2017 m. lapkričio 23 d. Lietuvos nacionaliniame muziejuje vyko Lietuvos kultūros paveldo ir meninio ugdymo konkurso ,,Pažinkime tautinį kostiumą“ dalyvių darbų paroda ir nugalėtojų pagerbimas.

Šiame renginyje dalyvavo Salamiesčio pagrindinės mokyklos ir Salamiesčio pagrindinės mokyklos skyriaus Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro 5-7 klasių mokiniai, lydimi direktoriaus pavaduotojos Jolantos Skeberdienės, dailės mokytojos Svetlanos Bernotienės ir istorijos mokytojo Nerijaus Gritėno.

5 klasės mokinė Inesa Virbickaitė, 6 klasės mokiniai Kristina Keraitytė ir Armandas Kurulis už dalyvavimą šiame konkurse apdovanoti Švietimo ministerijos padėkos raštais. Visi mokiniai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose.

Kad dienos įspūdžių kraitė būtų pilna, mokiniai aplankė Katedrą, Trijų Kryžių kalną, Šv. Teresės bažnyčią ir Aušros Vartų koplyčią, grožėjosi Vilniaus senamiesčio vaizdais.

Pasiektas mokinių rezultatas ir įspūdžių kupina kelionė – puiki dovana artėjančių šv. Kalėdų proga ne tik mokiniams, bet ir mokyklų bendruomenėms.

Dailės vyresnioji mokytoja Svetlana Bernotienė