Smuiko ir gitaros akordų skambesys mokykloje

Smuiko ir gitaros akordų skambesys

Sausio 21 dieną mokykloje vyko muzikos edukacinė pamoka, kurią pravedė smuikininkas Gediminas Dalinkevičius ir klasikinės gitaros muzikantas Simonas Bušma.  Visi mokyklos mokiniai, mokytojai ir darbuotojai turėjo progos paklausyti profesionalų atliekamą klasikinę muziką. Gediminas Dalinkevičius žaismingai pristatė kiekvieną Niccolo Paganini kūrinį. Smuiko garsams klasikine gitara pritarė Simonas Bušma.

Mokiniams labai patiko šis koncertas, nes kai kurie iš jų tokią muziką girdėjo pirmą kartą. Jie teigė, kad tokių susitikimų reikėtų daugiau, nes tai praplečia akiratį, suteikia daugiau išminties, padeda į pasaulį pažvelgti kitomis akimis ir visus daro geresniais. Muzikos mokytoja   Zita Lukoševičienė apibendrindama pamoką, pasakė, kad tai buvo tikra atgaiva sielai. Muzikantai  paskleidė daug meilės, nuoširdumo, šviesos, pavasarinės nuotaikos.