IŠVYKA Į KAUNĄ

IŠVYKA Į KAUNĄ

Antašavos pagrindinės mokyklos 9-10 klasių mokiniai, mokytojai, kiti mokyklos darbuotojai dalyvavo Elektronikos platintojų Asociacijos organizuojamame atliekų rūšiavimo projekto „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju“ pirmajame etape ir Panevėžio regione užėmė 1 – ąją vietą! Dalyviai surinko 1143 kg. atliekų. Elektronikos Asociacija įvertindama mokyklos bendruomenės veiklą, pateikė siurprizą – kovo 1 d. pakvietė mokinius ir mokytojus atvykti į Kauno Žalgirio areną pažiūrėti krepšinio varžybų tarp Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ komandų. Sporto arena, varžybos paliko neišdildomą įspūdį.  Visa mūsų mokyklos bendruomenė „sirgo“ už „Žalgirį“, nors šiose rungtynėse žalgiriečiai patyrė pralaimėjimą. Po rungtynių mokiniai ir mokytojai galėjo pabendrauti bei nusifotografuoti su krepšininkais. Projekto organizatoriai taip pat padovanojo mūsų mokyklai pagamintą Kauno „Žalgirio“ sirgalių vėliavą su mokyklos pavadinimu.

Straipsnį parengė

Socialinė pedagogė

 

Agnė Gadeckienė