STOVYKLAUJAME

Birželio 1-5 dienomis mokykloje vyko 1-4 ir 5 klasių  socializacijos vaikų vasaros poilsio stovykla „Įgūdžių žiedas“.

Pirmąją stovyklos dieną stovyklautojai susikūrė taisykles, numatė veiklas, žaidė mėgstamus judriuosius žaidimus. Visus sužavėjo susitikimas su tautodailininke Zita Kumpeliene, kuri pristatė  savo darbus. Mokiniai susipažino su vilnos velimo  technika, pasigamino sau po darbelį.

Antrąją stovyklos dieną vyko į Panevėžio rajono Upytės linų muziejų. Dalyvavo edukacinėje pamokoje „Lino kelias“. Kopė į Čičinsko piliakalnį, susipažino su jo atsiradimo istorija.

Trečioji diena- sporto šventė. Išbandė jėgas bėgime, virvės traukime, estafečių žaidime ir kitose rungtyse.

Ketvirtą dieną stovyklautojai lankėsi mokytojos Aldonos Laužikienės sodyboje. Mažieji stovyklautojai susipažino su duonos  keliu, patys senovinėje krosnyje kepė bandeles, vaišinosi blynais iš „razavų “miltų.

Penktąją dieną vėl keliavo. Aplankė Adomo Petrausko muziejų. Domėjosi surengtomis parodomis, apžiūrėjo naująjį Amatų centrą, užsuko į Uoginių kavinaites, kuriose pasimeldė prie Adomo kapo, apžiūrėjo senąją koplytėlę.

Ši savaitė vaikams paliko didelį įspūdį, daug sužinota, pamatyta, aplankyta.