3-5 klasių mokiniai pradėjo pažintis su Panevėžiu ir jo apylinkėmis

Rugsėjo 9 dieną Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro 3-5 klasių mokiniai pradėjo pažintį su Panevėžiu ir jo apylinkėmis.
Keliautojai apsilankė Panevėžio kraštotyros muziejuje ir dalyvavo edukacinėje pamokoje „Kaip augalai pasaulį užkariavo“. Mokiniai pasidalijo savo patirtimi apie supantį pasaulį, atsakė į klausimus. Įdomi mokiniams buvo ir praktinė veikla- suskaičiuoti medžio rieves ir sužinoti medžių amžių, pagal kvapus atspėti augalus, atrinkti augalų sėklas, nulipdyti medį ar gėlę ir papuošti įvairiomis sėklomis.
Po įdomios pamokos mokiniai vyko į Pašilių stumbryną. Aplink stebėjimo aikštelę vaikštinėjo galingi stumbrai. Jiems buvo pietų metas. Teko stebėti, kaip galingi gyvūnai vaišinasi. Visus nustebino mažasis stumbriukas, kuris sekiojo paskui mamą ir mėgino skabyti žolę.
Neaplenkė keliautojai ir Upytės piliakalnio - Čičinsko kalno. Mokytoja papasakojo mokiniams padavimą apie kalno atsiradimą. Mokiniai apibėgo apie piliakalnį.
Praturtinę save naujomis žiniomis apie augalų gyvenimą ir susipažinę su Panevėžiu ir jo įžymiomis apylinkėmis, linksmi keliautojai grįžo namo.