SENELIŲ ŠVENTĖ

Jeigu nepatinka-

neskaičiuokit,

o turėdami minutę laisvą

su anūkais pabendraukit, šnekučiuokitės.

Daug metų nešiojote mus ant rankų, glostėte mūsų galveles ir mokėte gyvenimo tiesų. Jūs -  po namus vaikštantis švelnumas ir gerumas, rūpestis ir meilė. Šiandien susirinkome pabūti kartu su Jumis.“, -taip senelių šventę pradėjo Ugnius ir Marina.

Vedantieji papasakojo, ką apie senelius žino jų anūkai. Mokyklos mažieji deklamavo  eilėraštukus, pirmos ir trečios klasės mokiniai įrodė, kad senelė gera mezgėja, o ketvirtos klasės mokiniai priminė, kaip laikas keičia viską. Skambėjo mokinių dainuojamos dainelės. Dramos būrelio dalyviai priminė sektas anūkams pasakas.

Seneliai prisiminė savo vaikystę, krėstas išdaigas mokykloje, papasakojo apie savo pomėgius.

Mūsų senoliai  nesėdi be darbo- mėgsta skaityti, megzti, žiūrėti futbolo ir krepšinio rungtynes, kepti skanius pyragėlius anūkams.

Tarp kitų vaikų senelės lengvai, net užrištomis akimis, surado savo anūkus.  Žaidė su jais bendrus žaidimus, mezgė be vąšelio. Aistės močiutė  savo anūkei  ir kitiems perskaitė savo kūrybos sukurtą pasaką ir senelių vardu dėkojo už linksmą popietę.

Anūkai su savo seneliais bendravo prie arbatos puodelio. Atsisveikindami seneliai sakė:

- Iki kitų metų !Tikimės, kad ir kitais metais įvyks senelių šventė!

Mokytoja Birutė Kairienė