PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ

Gegužės 31 dieną į Antašavos mokyklos aktų salę rinkosi tėveliai, mokytojai, JIG ir 1-4 klasių mokiniai.

Paskutinio skambučio šventę pradėjo renginio vedantieji. Jie  kalbėjo, kad rodos taip neseniai skambėjo rugsėjo skambutis, o šiandien jis jau kviečia į vasarą.

Į sceną buvo pakviesti būsimieji pirmokai. Jie padeklamavo eilėraštuką, trečios klasės mokiniai  padovanojo kiekvienam būsimam pirmokui po PELĖDĄ-mokslo ir išmintiems simbolį.

Būsimi antrokai papasakojo, kaip jiems sekėsi draugauti su raidėmis, padeklamavo eilėraštukų apie raides ir pasakojo, kaip susidraugavo su knyga. Klasės mokytoja padovanojo mokiniams po knygelę.

Visi mokiniai labai myli savo mamas, tėčius. Mokiniai padeklamavo eilėraščius apie mamą ir tėtį ir skyrė skambią dainą.

Ketvirtokai visiems papasakojo apie save, pomėgius, laimėjimus

Trečiokai surengė ketvirtokams mini egzaminą. Mokiniai turėjo greitai atsakyti į pateiktus klausimus.

Mokyklos direktorius Dalius Žvybas ir skyriaus vedėja Virginija Vanagienė apdovanojo mokinius už pasiektus rezultatus, už norą mokytis, dalyvavimą konkursuose, renginiuose, parodose.

Mokyklos jaunučių choras  padainavo dainą  ir visus kvietė į vasarą.

Geros ir linksmos vasaros!

Mokytoja Birutė Kairienė