NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO BŪRELIO „SPALVŲ PASAULIS“ VEIKLA

Nuo vasario 6 d. Antašavos mokykloje-daugiafunkciniame centre pradėjo veikti NVŠ būrelis „Spalvų pasaulis“, kurį lanko 16 mokinių iš 1-4 klasių.

Mokiniai kiekvieną pirmadienį renkasi į užsiėmimus. Savo mokykloje „dailininkai“ surengė jau dvi parodėles: „Mes iš pasakų“ ir „Aš myliu Lietuvą“, skirtą kovo 11-ajai paminėti.

Būrelio dalyviai susipažino su grafikos technikomis, piešė su siūlais, braižė piešinius.

Atkeliauja visų laukiama pavasario šventė- Velykos. Mokiniai margino popierinius margučius ir iš jų sumodeliavo DIDĮJĮ MARGUTĮ, kurį prie Gerumo medžio saugo pulkelis kiškučių. Aplink medį žydi žibuoklės.

Mokiniai išbandė ir piešimą ant stiklo. Kiekvienas dalyvis nuspalvino sau po vazelę, kuria papuoš savo namuose  Velykų stalą.

Kalnelio šlaitai pasipuošė žibuoklių žiedais. Už kalnelio kiškučiai dažo margučius. Laukite kiškučių su dovanomis. Linksmų švenčių!

Būrelio vadovė Birutė Kairienė