Mes žygyje "Algimanto apygardos partizanų kovų takais"

2019 m. lapkričio 8 dieną dalyvavome pėsčiųjų žygyje "Algimanto apygardos partizanų kovų takais", Anykščių rajone, Šimonių girioje, prie Priegodo ežero.

Iš Antašavos MDC važiavome didelių būriu - 16 mokinių (5-10 kl.) ir 2 mokytojos (I.Dugnienė ir V.Vanagienė). Visi rinkomės žygiuoti ilgesnę 8 km trasą. Kiekvienas žygį pabaigęs dalyvis gavo atminimo medalį, o kaip komanda parsivežėme Pėsčiųjų žygio apdovanojimą.

Žygyje dalyvavo mokyklos iš Kupiškio, Anykščių, Utenos ir Rokiškio rajonų.

Šaulių sąjungos nariai išalkusius žygeivius vaišino kareiviška koše bei arbata. O AB "Rokiškio sūris" palepino sūreliais.

Kartu mėgavomės gamta, smagia draugija ir bendravimu. Aktyviai praleidome dieną, o svarbiausia paminėjome Algimanto apygardos partizanų žūties 70-ąsias metines ir pagerbėme kovose už Lietuvos laisvę žuvusius žmones.