SAUGAUS EISMO KONKURSAS „AŠ MATOMAS TAMSOJE“

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnyba kartu su Panevėžio apskr. VPK struktūrinių policijos komisariatų bendruomenės pareigūnais organizavo konkursą „Aš matomas tamsoje“.

Konkurso tikslas- siekti, kad mokiniai patys sąmoningai prisidėtų prie avaringumo mažinimo, kad mažėtų eismo  įvykių, kuriuose tamsiuoju paros metu nukenčia ar žūsta vaikai.

Konkurse galėjo dalyvauti Panevėžio apskrities mokyklų 2-4 klasių mokiniai.

Šiame konkurse nutarė dalyvauti ir Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro 2-4 klasių mokiniai.

Per dailės būrelio užsiėmimus mokiniai ruošė atšvaito eskizus.  Iš specialios medžiagos kiekvienas 2-4 klasių mokinys pagamino po atšvaitą.

Nufotografuoti mokiniai su pagamintais atšvaitais jautėsi svarbūs saugus eismo dalyviai.

Mokytoja Birutė Kairienė