Antašavos mokiniai vyko į Kupiškio r. kaimo mokyklų žaidynių kvadrato varžybas

Lapkričio 20 d. Skapiškio pagrindinėje mokykloje vyko Kupiškio r. kaimo mokyklų žaidynių kvadrato varžybos (5-6 klasių). Dalyvavo keturių mokyklų komandos iš Skapiškio, Noriūnų, Šimonių, Alizavos.

Po atkaklių ir azartiškų kovų buvo išaiškinti nugalėtojai. Pirmą vietą iškovojo Šimonių pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas E. Kriauza). Antrą vietą laimėjo Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos komanda (mokytojas E. Kriauza). Trečia vieta atiteko salės šeimininkams skapiškėnams (mokytoja O. Morkvėnienė). Ketvirtoje vietoje liko Alizavos pagrindinės mokyklos komanda (mokytojos J. Ažubalytė ir R. Subatė).
Komandos prizininkės buvo apdovanotos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro taurėmis ir diplomais.