Susitikimas su rašytoja

Sausio 23 dieną Antašavos MDC pradinukai vyko į Alizavos pagrindinę mokyklą. Aktų salėje abiejų mokyklų mokinukai susitiko su rašytoja Igne Zarambaite.
Rašytoja papasakojo klausytojams apie savo parašytas knygas. Mokiniai atliko rašytojos skirtas užduotis: mušinėjo kamuolį, pūtė muilo burbulus, spėjo, ką pirmiausia pagamino kuriant lėlę.

Visas tris rungtis laimėjo mūsų mokyklos mokiniai: Viktorija, Albinas ir Kajus. Nugalėtojams rašytoja padovanojo savo knygą "Stebuklingi senelio batai".

Mokiniai klausė rašytojos nuorodų ir patys gamino lėles. O vėliau dar gavo papildomų užduočių: nupiešti lėlytei šypsenėlę, sugalvoti vardą ir pagaminti širdelę.
Nepastebėjome, kaip greit prabėgo dvi įdomios ir nuotaikingos valandos. Palinkėjome rašytojai kūrybingų dienų ir su savo lėlytėmis grįžome namo.