Etnokultūrinė savaitė Antašavos pagrindinėje mokykloje

2015-ieji  metai  paskelbti Etnografinių regionų metais. Norėdama prisidėti prie istorinio ir kultūrinio savitumo išsaugojimo bei pabrėždama Kupiškio  krašto tradicijų puoselėjimo svarbą, Antašavos pagrindinės mokyklos bendruomenė surengė etnokultūrinę savaitę su įvairiomis veiklomis.

Rugsėjo 21 d. – 14.00 val. aktų salėje Atidarymo šventė. Tautodailė, amatai.

Rugsėjo 22 d. – 13.50 val. aktų salėje senoviniai liaudiški žaidimai. Kiekviena klasė paruošia žaidimą ir jį parodo visiems šventės dalyviams. Šventėje laukia įdomus siurprizas.

Rugsėjo 23 d. – 13.50 val. kulinarinio paveldo popietė aktų salėje. Kiekviena klasė paruošia senovinį kupiškėnišką valgį ir jį pristato.

18.00 val. mokiniai ir mokytojai dalyvauja Kupiškyje ant piliakalnio Baltų vienybės dienos šventėje.

Rugsėjo 24 d. – 11.00 val. Vabalninko Balio Sruogos gimnazijoje „Žaidžiame lietuvišką ritinį“.

Rugsėjo 25 d. – 14.00 val. Vakaronė Uoginių Amatų centre. Etnokultūrinės savaitės uždarymas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Virginija Vanagienė