Senelių šventė

Lapkričio 20 dieną į mokyklos aktų salę skubėjo seneliai. Senelių šventė - tradicinė ir jau penktoji šventė mokykloje, nepaprasta diena ne tik seneliams, bet ir vaikams. Tai diena, kupina džiaugsmo akimirkų, byrančių laimės ašarų, veiduose neišnykstančių šypsenų. Patenkinti ir išdidūs anūkai renginį pradėjo dainele „Ruduo“. Renginio vedančiosios Evelina ir  Miglė  kalbėjo: „Savo širdelėmis norime pasakyti kaip karštai Jus mylime ir kokie Jūs esate mums svarbūs ir reikalingi. Norime būti patys geriausi, nes mes Jūsų anūkai!“ Seneliai kartu su savo anūkėliais žaidė įvairius žaidimus, šoko liaudies šokius. Mokiniai įrodė seneliams, kad jie moka tarmiškai kalbėti ir suvaidino ištrauką „Velnio pokštas“. Pirmos klasės mokiniai gyrėsi seneliams, kad jie jau tikri pirmokai ir  pažįsta daug raidelių.

Kiekvienas mokinukas padeklamavo eilėraštukų apie raides. Renginį mokiniai baigė linkėdami savo seneliams „Ilgiausių metų“. Susėdę prie vaišių stalo seneliai gurkšnojo arbatą ir kavą, dalinosi įspūdžiais, prisiminė jaunystę ir didžiavosi savo vaikaičiais, pasakojo apie juos daug linksmų istorijų ir neskubėjo skirstytis. Seneliai nuoširdžiai dėkojo už pakvietimą, dėmesį, bendravimą, palaikymo žodžius, dėl kurių jie jaučiasi dar reikalingesni ir sakė, jog nekantriai lauks kitų susitikimų.“ Tikimės, kad šventė ilgai išliks senelių atmintyje. O vaikai žadėjo ne tik per šventę, bet visus metus stengtis, kad jų seneliai būtų nepavargę, sveiki ir besišypsantys.

Pradinių klasių mokytoja

Birutė Kairienė