Mokiniai domėjosi šiuolaikiška įdomia veikla prie kompiuterio

2016 m. kovo 4 d. 15 val. Kupiškio viešojoje bibliotekoje 7 mokyklos mokiniai kartu su kitais rajono bendraminčiais praleido laiką prie kompiuterio prasmingai – su Coder Dojo komanda parodomojoje pamokoje mokėsi programuoti!


Tai išmokus, jie tikisi ne tik susikurti pamatus vienai sėkmingiausių ir rinkoje darbdavių ieškomiausių profesijų, o taip pat leisti laisvalaikį smagiai ir kūrybingai.


Mokiniai Coder Dojo parodomosios pamokos metu buvo mokomi kaip sukurti pirmąją interneto svetainę. Jiems padėjo Lietuvos IT įmonėse dirbantys programavimo profesionalai - Coder Dojo mentoriai.


Programuoti besimokantys vaikai sako, kad tai linksma veikla! Tai nauja, jaunimui artima patirtis kasdien! Programavimas šiandien jau peržengia tiksliųjų mokslų ribą: tai kūrybiškumas, problemų sprendimas, komandinis darbas. Tai patyrę siekia tobulėti su gerokai didesne aistra ir užsidegimu.


Kas yra Coder Dojo? Coder Dojo - bendruomeniniu savanorystės pagrindu sukurti programavimo pradmenų mokymo klubai 7 – 17 m. vaikams ir jaunimui. Coder Dojo (www.coderdojo.lt Lietuvoje) skatina vaikus/jaunimą ir jų tėvelius mokytis programuoti, kurti tinklapius, žaidimus ir kitais įdomiais metodais sužinoti daugiau apie technologijų pasaulį ir gal būt su tuo susieti savo profesinę ateitį. Juk tai - labai paklausi profesija, kurios specialistų Europoje ir visame pasaulyje trūksta. Šiuo metu 57 šalyse veikia apie 700 Coder Dojo klubų, kurie yra surengę tūkstančius renginių. Kartu padėkime Coder Dojo pasauliniame žemėlapyje atsirasti ir Kupiškiui.


Padėdami savo vaikams pažinti technologijas, paraginkite įgyti tikrų supergalių! Kurkime vaikų ir Lietuvos ateitį kartu – siūlo Antanas Guoga ir #SWITCH! Komanda!

 

Parengė informacinių technologijų mokytojas

Laimutis Tilius