POPIETĖ „KUPIŠKĖNAI LIETUVOS ISTORIJOJE“

Sausio 23 d. Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro salėje vyko susitikimas su Kupiškio viešosios bibliotekos kraštotyros ir edukacijos skyriaus vedėja Lina Matiukaite. Tai ne pirmas viešnios lankymasis mokykloje: rugsėjo mėnesį Tėvų klubo nariams pristatė projekto „Kupiškėnai Lietuvos istorijoje“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, pradžią.

 

Susitikimo metu L. Matiukaitė pristatė projekto rezultatus: paskelbė žymiausių Kupiškio krašto žmonių dvidešimtuką, trumpai pateikė keletą faktų iš jų biografijų.

Kupiškio viešosios bibliotekos Antašavos padalinio vyresnioji bibliotekininkė Laisva Čiuliepienė pristatė antašavietį Albiną Vaižmužį.

Buvęs Seimo narys dalijosi prisiminimais apie kraštiečius: muziejininką Adomą Petrauską ir dailininkę Veroniką Šleivytę. Pats A. Vaižmužis džiaugėsi, kad žymiausių kupiškėnų šimtuke užėmė garbingą 21–ąją vietą. Į šimtuką taip pat pateko iš Žižmariškių kaimo kilęs garsus fizikas Povilas Brazdžiūnas.

Susitikimo metu skambėjo Almanto Totorio dainos. Tėvų klubo nariai prie arbatos puodelio dalinosi savo prisiminimais, apžiūrėjo parengtą mobilią parodą apie projekto nugalėtojus.

Mokytoja Vaida Arlauskienė