Vasara Antašavos bendruomeniniuose šeimos namuose

Vasarą visi trokšta poilsio, atostogų, kelionių. Birželio mėnesį skyrėme pramogoms: organizavome Tėvų ir Vaikų klubų išvykas, rengėme savaitgalinę šeimų stovyklą.

Vaikų klubo mokiniai vyko į Anykščius. Aplankėme Puntuką, Lajų taką, Laimės žiburį. Apverstame name jautėmės keistai ir netrūko idėjų žaismingoms akimirkoms įamžinti. Miesto panorama grožėjomės iš bažnyčios bokšto. Dainavos slėnyje gėrėjomės nuostabia Šventosios pakrante, norintys išbandė lauko treniruoklius.

Tėvų klubo tėvai pasiekė ilgai planuotą tikslą- aplankyti Rumšiškėse įsikūrusį Lietuvos Liaudies Buities muziejų.

Per trumpą laiką pakeliavome ir pamatėme „visą Lietuvą“. Kadangi diena pasitaikė be galo karšta, tai Dzūkijos ir Aukštaitijos sodybas apžiūrėti prireikė nemažai pastangų. Keliaujant po Suvalkiją ir Žemaitiją buvo išbandyta visų keliauninkų ištvermė. Jėgas atgavome Miestelyje, kur atsigaivinome ledais ir šaltais kokteiliais.

Visa ši kelionė pėsčiomis truko kiek daugiau nei 10  kilometrų ir pareikalavo nemažai ryžto ir jėgų.

Vieną birželio savaitgalį bendruomeniniuose šeimos namuose rengėme šeimų stovyklą. Dviejų dienų stovykloje šeimų nariai dalyvavo sportinėse rungtyse, žaidimuose klausė psichologės V. Sabanskienės paskaitos.

Mažiesiems surengėme kūrybines dirbtuvėles, kuriose jie gamino vasara dvelkiantį atviruką tėveliams.

Susirinkę bendruomenės nariai skyrė laiko pabūti kartu, pailsėti, pasidžiaugti ir pasidalinti patirtimi, auginant ir auklėjant savo vaikus.

Parengė Vaida Arlauskienė