2013 metų lapkričio 18 dieną mokykloje buvo minima Tarptautinė Tolerancijos diena

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau vienuoliktus metus inicijuoja Tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimą Lietuvoje kviesdama prisidėti visas ugdymo įstaigas.

9 klasės mokiniai Eglė Gruodytė, Karolina Jakimčiūtė ir Jonas Pirtinas atlikdami mini vaidinimą, paaiškino kas yra tolerancija.

Kaip ir kasmet šiai dienai buvo skirtas simbolis. Šiemet Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos gėlė. Kodėl gėlė? Mes visi esame skirtingi, todėl labai svarbu išmokti vienas kitą gerbti. O gėlė, tai simbolis, sujungiantis mus, kad ir skirtingus, bet į vieną visumą. Visos klasės turėjo pamąstyti, kokią gėlės kompoziciją gali padaryti sustodami vienas šalia kito ir susikabindami rankomis.

Informaciją parengė
Socialinė pedagogė Agnė Gadeckienė