VALSTYBĖS GIMIMO DIENA ANTAŠAVOS PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

Antašavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai vasario 14 dieną paminėjo Lietuvos valstybės gimimo dieną.

Mokyklos fojė mokiniai parengė piešinių parodą „Mano gimtinės spalvos“.

Aktų salėje pradinukams vyko „Protų mūšis“, skirtas  vasario 16-osios paminėjimui. Visi mokiniai  pasiskirstė į komandas pagal mūsų  vėliavos spalvas. Kiekvienoje komandoje buvo po 7 mokinius. Atlikdami pirmą užduotį mokiniai prisiminė krašto praeitį, keliavo į dabartį. Antros užduoties metu reikėjo atpažinti krašto asmenybes, pastatus, pasakytas mintis. Trečioji užduotis- kūrybinė. Komandos sudėjo po dėlionę, duotuose žemėlapiuose pažymėjo mūsų šalies kaimynus ir užrašė jų sostines,  deklamavo eilėraščius.

Komisija susumavo  rezultatus ir paaiškėjo, kad  „Geltonieji“- surinko 44,5  taško ir jie tapo konkurso nugalėtojai. „Žalieji “ surinko 38,5 taško ir užėmė antrą vietą. „Raudonieji“ surinko 36,5 taško.

Visi „Proto mūšio“ dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis.