Sporto šventė ir bėgimas aplink Antašavą

Gegužės 23 dieną mokykloje vyko Sporto šventė ir 13-asis bėgimas aplink Antašavą. Sporto šventėje dalyvavo jungtinės ikimokyklinės grupės vaikai ir 1–10 klasių mokiniai. Dalyvius sveikino mokyklos direktorė V. Tilienė ir bėgimo iniciatorius A. Vaižmužis.

Kadangi sportuoti be apšilimo negalima, tai 9 klasės mokinė E. Simonavičiūtė pravedė mankštą, o po jos 8 klasės mokinys E. Misys parodė savo parengtą sportinę programą.

Visi, maži ir dideli, traukė virvę, bėgo aplink Antašavą, žaidė estafetes, kvadratą, futbolą, „Bulvę“, tikrino savo taiklumą mėtydami į krepšį baudas ir tritaškius.

Bėgikus aplink miestelį lydėjo Panevėžio apskrities Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnai ir Antašavos medicinos punkto bendruomenės slaugytoja Irma Stankevičienė. Ačiū jiems.


Bėgikai buvo suskirstyti į 5–7 ir 8–10 klasių grupes. 5-7 klasių grupėje greičiausi buvo ir pirmąją vietą laimėjo 5 kl. mokinys J. Družas ir 6 kl. mokinė I. Kučinskaitė. Ne daug nuo jų atsiliko ir antrąją vietą laimėjo 6 kl. mokinys A. Zubauskas ir 7 kl. mokinė E. Družaitė. Trečioji vieta atiteko 7 kl. mokinė V. Kučinskaitė. 8-10 klasių grupėje nepralekiami buvo dešimtokai D. Kubilius ir P. Družaitė, antrieji atbėgo 9 kl. mokinys V. Stašaitis ir 10 kl. mokinė I. Pašakarnytė. Trečiosios vietos diplomai atiteko 9 kl. mokiniui A. Šamaninui ir 10 kl. mokinei V. Savickaitei. Pradinukai  bėgo aplink Antašavos dvaro pastatus.


Šventės pabaigoje nugalėtojus apdovanojo diplomais ir prizais. Po to, visi šventės dalyviai mokyklos kieme vaišinosi  skaniomis dešrelėmis.

 

Kūno kultūros mokytoja Rasa Subatė