STOVYKLAVOME KURTUVĖNUOSE

Lapkričio 2 dieną Kurtuvėnuose startavo Aukštelkės neformaliojo ugdymo akademijos organizuojama stovykla „Mąstyk globaliai – veik lokaliai“.  Čia rinkosi mokiniai ir mokytojai iš 5 skirtingų Lietuvos savivaldybių mokyklų: Kaišiadorių r. Paparčių mokyklos – daugiafunkcio centro, Kelmės r. Vidsodžio pagrindinės mokyklos, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės pagrindinės mokyklos, Aukštelkės mokyklos ir Kupiškio r. Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro.

Mes, Justina, Kamilė, Karolis ir Jokūbas, įspūdingai praleidome rudens atostogas. Kartu su  kitų mokyklų mokiniais stovyklavome Kurtuvėnų miestelyje. Stovykla buvo įsikūrusi Kurtuvėnų dvaro arklidėse.

Tris dienas  vyko  praktiniai užsiėmimai – pamokos penkiomis globalaus švietimo temomis (išnaudojimas, nelygybė, nesusikalbėjimas, taika, neracionalius išteklių naudojimas), susitikimai su žmonėmis, savanoriavusiais besivystančiose šalyse, buvo vakarojama  žiūrint filmus  bei diskutuojant globalaus pilietiškumo temomis, mokomasi savo įspūdžius vaizduoti komiksuose.

Gaila, kad stovyklavome tik tris dienas. Susiradome naujų draugų ir liūdna  buvo skirtis su jais. Laukiame gruodžio 2-osios dienos- vyksime į Šiaulių komiksų centrą. Ruošiame „namų darbus“- turėsime nusivežti nupieštų komiksų.

 

Stovyklos dalyviai: Justina, Kamilė, Karolis ir Jokūbas